Ławka do przedpokoju – jaką wybrać?

Ławka do przedpokoju przyda się nie tylko do siedzenia podczas zakładania butów. Sprawdzi się również jako praktyczny schowek na drobiazgi. Sprawdź, jaka ławka sprawdzi się w Twoim przedpokoju.

Jak ławka do przedpokoju?

Na wygląd i trwałość mebla wpływa materiał, z jakiego jej wykonany. Przedpokój to miejsce dość intensywnie eksploatowane, stąd ławka powinna być solidna i odporna na uderzenia.

Co zatem oferuje rynek?

  • drewniana ławka do przedpokoju – to uniwersalne rozwiązanie, a do wykonania mebla można wykorzystać drewno dębowe, tekowe, sosnowe, bukowe. Takie ławki najczęściej pozostawia się w naturalnej barwie, co tylko nadaje charakteru pomieszczeniu. Ławkę taką można również wykończyć kolorem, zarówno na połyku, jak również w macie lub półmacie. To idealne rozwiązanie do wnętrz retro, rustykalnych, prowansalskich i klasycznych.
  • ławka do przedpokoju z płyty meblowej – to popularny mebel wykorzystywany do siedzenia, który można doposażyć w poduchy. To rozwiązanie atrakcyjne cenowo.
  • tapicerowana ławka do przedpokoju – to mebel wykonany z najróżniejszego surowca, jednak jej wykończeniem jest już siedzisko wykonane zazwyczaj z weluru. To propozycja dla pomieszczeń w stylu glamour, gdzie oryginalność, błysk i zaskoczenie są niezbędne.

Polecane modele

Ławki do przedpokoju różnią się nie tylko materiałem, ale również przeznaczeniem i funkcjonalnością. Oto jakie meble najczęściej pojawiają się w naszych pomieszczeniach:

  • z oparciem – to dodatkowa wygoda podczas użytkowania;
  • z miejscem na buty – funkcjonalność i schowek na buty to więcej przestrzeni na przechowywanie i porządek w przedpokoju;
  • z szafką – dodatkowy schowek jest zawsze pożądany;
  • z koszami – to stylowe wnętrza, które cechuje duża funkcjonalność;

Ławka do przedpokoju to doskonałe rozwiązanie. Zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania i stanowi ciekawy dodatek wystroju i aranżacji wnętrz.